Riepu serviss

Mūsu riepu serviss darbu veic kvalitatīvi un ar atbildības sajūtu.

* Disku malas tiek tīrītas no dzelzs, alumīnija korozijas produktiem. Disku tīrība būtiski ietekmē balansēšanas precizitāti.
* Lai riepa nelaiž gaisu tiek izmantota kvalitatīva disku malu hermētiķis.
* Katrs auto tiek pacelts tam paredzētajās vietās.

Riepu tirdzniecība

  • Mēs piedāvājam pasaulē pazīstamu marku augstas kvalitātes jaunas riepas.
  • Mazlietotas riepas no Eiropas, Skandināvijas,kā arī motociklu, kvadraciklu un skūteru riepas.

*Izvēloties riepas, ir svarīgi zināt, pa kurieni plānots pārvietoties. Ja gribat braukt pa šoseju vai pilsētu, derēs riepas ar smalku protektora zīmējumu un mīkstu gumiju – tās ir drošas un klusas. Ja regulāri brauksiet pa lauku ceļiem, vajag radžotās riepas ar rupju protekotra zīmējumu. Tās būs skaļas, taču nodrošinās vislabāko saķeri gan dziļākā sniegā, gan uz pavasarīgi dubļainajiem zemes ceļiem.
*Radzes visvairāk noderēs uz lauku ceļiem vai arī situācijās, kad autobraucējs nejūtas īsti pārliecināts par sevi. Radzes palīdz mašīnu vadīt ekstrēmās situācijās – apledojušos krustojumos, strauji bremzējot un paātrinoties. Daudziem – it īpaši sievietēm – radzes dod psiholoģisko komfortu ziemas apstākļos. Atcerieties – uz kaila ledus radžota riepa vienmēr ir labāka!

Riepu montāža un balansēšana

Riepu servisā, veikto darbu, augsto kvalitāti nodrošina mūsu darbinieku pieredze un precīzās iekārtas, ar kuru palīdzību varam nodrošināt
jebkuru automašīnu riepu montāžu un balansēšanu, gan jūsu zemprofila Run-flat riepas, gan R22 izmēra diskus.

Palīdzība uz ceļa( Jelgavas pilsētas robežās)

Pakalpojums cena
Izbraukums (Jelgavas robežās) no 10 eiro